بهترین متخصص های غدد و آندوکرین ایران

غدد و آندوکرین یکی از شاخه های علم پزشکی است که به برسی مشکلات مربوط به اختلالات هورمونی در بدن میپردازد. اختلالات هرمونی در بدن میتوانند مشکلاتی مانند دیابت ، ناباروری، تاخیر و اختلال در رشد، پرکاری و کم کاری تیروئید و … را ایجاد کند. به علت تاثیرات عمومی که هورمون ها بر روی بدن دارند تشخیص و درمان مشکلات مرتبط با غدد و آندوکرین ( هورمون ) کاری دشوار است. در این مقاله ما سعی داریم به معرفی بهترین پزشکان و متخصص های غدد و آندوکرین و حیطه های فعالیتی آنها بپردازیم.

معیار های انتخاب بهترین فوق تخصص و متخصص های غدد و آندوکرین

علوم پزشکی شاخه ای از علوم تجربی لذا تجربه و سوابق کاری طولانی مدت در یک شاخه ، همیشه عنصر مهمی برای انتخاب بهترین پزشکان و متخصصین بوده و هست. اما توجه به این نکته خود خود علم پزشکی زاده تجربه است میتوان اینگونه عنوان داشت که داشتن درجات علمی و اشراف بر مباحث تئوری و به اصطلاح سواد دانشگاهی نیز خود تجربه حساب میشود. لذا برای انتخاب بهترین پزشکان و متخصص ای غدد و آندوکرین ملاک های ما برایندی بین تجربه کاری ، مدارک علمی و دانشگاهی میباشد. داشتن برخورد صحیح نیز از طریق ایجاد اعتماد بیمار به پزشک و ادامه روند درمانی ، عنصر مهمی در انتخاب بهترین پزشکان باشد.

بهترین پزشکان و متخصص های غدد و آندوکرین بر اساس ارزشیابی های سایت بیمارسلامت

ارائه یک لیست برای معرفی بهترین پزشکان و متخصص های ایران در زمینه غدد و آندوکرین کاری بسیار دشوار است. زیرا پزشکان بسیاری در این زمینه مشغول کار و ارائه خدمات اجتمایی هستند که همه آنها به نوبه خود مسئولیت و وظیفه خطیری را عهده دار هستند.  اما بر اساس تحقیق های سایت بیمار سلامت در مورد موفقیت ها درمانی ، تجارب کاری ، سطح علمی و نظریات بیماران بهترین متخصص های غدد شامل شامل اسامی لیست زیر است. 

  1. دکتر حسین شعبانی
  2. دکتر رضا توکلی زاده
  3. دکتر کارون شاه ابراهیمی
  4. دکتر مژگان اسدی
  5. دکتر گلناز صمدی
  6. دکتر امیر رضا گوهریان
  7. دکتر محمدحسن خزاعی
  8. دکتر مصباح شمس
  9. دکتر امیر بهرامی

در ادامه به معرفی کامل تر پزشکان و متخصص های غدد و آندوکرین و مهمخترین موفقیت های کاری آنها میپردازیم.

دکتر حسین شعبانی

دکتر حسین شعبان زاد از بهترین متخصص های غدد و آندوکرین ایران

دکتر شعبانی یکی از بهترین متخصص های غدد و آندوکرین میباشند و داری مدرک فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم کودکان میابشد. دکتر حسین شعبانی حدود 30 سال تجربه کاری در بیمارستان ها و مراکز مختلفی را دارد و طی این سال ها تقدیر نامه ها مختلفی از مراکز مختلفی را دریافت نموده اند. دکتر شعبانی هم اکنون معاون آموزشی بیمارستان بهرامی تهران ( بیمارستان کودکان تهران ) است. اگر چه دکتر شعبانی در زمینه های مختلفی از جمله دیابت ، مشکلات تیروئیدی ، نا باروری های مربوط با مشکلات هورمونی ، فئوکروموسیتوم و … است اما عمده شهرت ایشان به علت تجربه و دانش ایشان برای مداوای کودکان بتلا به مشکلات مابولیسمی و هورمونی از جمله تاخیر در رشد و کم کاری و پرکاری های مادر زادی و یا اکتسابی در کودکان است.

آدرس : تهران – تهران: خیابان دماوند، خیابان شهید کیایی(قاسم آباد)، خیابان انصارالحسین بیمارستان فوق تخصصی کودکان بهرامی
02177586385

دکتر رضا توکلی زاده

دکتر رضا توکلی زاد

دکتر رضا توکلی زاده نیز یکی دیگر از بهترین پزشکان لیست ما میباشند که در تهران مشغول به فعالیت میباشند. دکتر توکلی زاده از پزشکان نامی و باتجربه ایران در زمینه مشکلات غدد و آندوکرین میباشند. این پزشک عزیز مان نیز فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم کودکان میباشد و عمده فعالیت و شهرت او در زمینه دیابت ، چاقی ، تاخیر در بلوغ و مشکلات متابولیک هستند. دکتر توکلی زاد استاد یار دانشگاه تهران میباشند و تاکنون از ایشان مقالات زیادی در مجامع بین المللی در زمینه بیماری ها مرتبط با غدد و آندوکرین متشر شده است.
آدرس : تهران، تهران، بلوار کشاورز-بین جمالزاده و قریب -ساختمان پزشکان یلدا -طبقه 4
تلفن مطب : 61193014 021 __ 61193013 021

دکتر کارون شاه ابراهیمی

دکتر کارون شاه ابراهیمی

دکتر کارون شاه ابراهیمی از پزشکان با تجربه و به اصطلاح کهنه کار در زمینه اختلالات غدد و متابولیسم است. دکتر شاه ابراهیمی بیش از 25 سال است که به عنوان یک فوق تخصص مشغول به فعالیت است. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هستند و دارای برد فوق تخصصی میباشند. دکتر شاه ابراهیمی فارق تحصیل دانشگاه شهید بهشتی است و از نفرات پیشگام و پیشتاز کشور در زمینه تحقیق و مطالعه در مورد درمان و شناسایی به موقع اختلالات غدد میباشند. عمده شهرت ایشان به علت درمان مشکلات آندوکرینی در بزرگسالانی بوده است که درمان آنها برای سایر متخصصین مقدور نبوده است.
آدرس : کرمانشاه؛22 بهمن؛ سی متری دوم؛ بلوار آل آقا؛ نبش کوی 216؛ پلاک 61
تلفن :08338360208-08338936300

دکتر محمدحسن خزاعی

دکتر محمد حسین خزائی

بدون شک میتوان دکتر محمدحسن خزاعی را یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین متخصص های غدد و بیماری های داخلی در نظر گرفت. دکتر خزاعی دارای بیش از 55 سال تجربه کاری در درمان بیماری های مرتبط با اختلالات هورمونی ازجمله دیابت ، گره های تیروئیدی و اختلالت مرطبت با غده فوق کلیوی دارند. دکتر خزاعی در مراکز مختلفی به طبابت پرداخته اند اما در حال حاضر بیشتر به مداوای بیماران در مطب شخصی خود و در شهر مشهد مشغول هستند.
آدرس :استان خراسان رضوی، شهر مشهد، احمدآباد، ملاصدر
شماره تماس مطب : 05138426099

دکتر امیر بهرامی از بهترین پزشکان غدد و آندوکرین
دکتر امیر بهرامی نیز یکی از بهترین متخصص های غدد و آندوکرین کشور هستند که عمده شهرت ایشان به علت درمان بیماری های مربوط به غدد فوق کلیه ، تومور های فئوکروموسیتم و مشکلات و آنرمالی های مربوط به تیروئید است. دکتر امیر بهرامی بیش از 40 سال است که در زمینه بیماری های غدد مشغول به فعالیت میباشد و از پزشکان پرافتخار کشور ساکن تبریز میباشند.
آدرس مطب : آذربایجان شرقی – شهر تبریز – خیابان پاستور جدید – نبش کوچه گلزار – ساختمان فارابی – طبقه 4
شماره تماس :04135419899
 
حرف آخر : در گوشه گوشه کشورمان پزشکان زحمت کش و حاذق فراوانی مشغول فعالیت در زمینه های مختلف هستند. پزشکان فراوانی هستند که در خور ستایش و سپاس گزاری میباشند و ما در این مقاله تنها برخی از شناخته شده ترین و مشهور ترین آنها را معرفی نمودیم.
 

افزودن لیست پخش جدید