بهترین پزشک و متخصص های جراح مغز و اعصاب تهران

جراحی مغز و اعصاب یکی از شاخه های مهم پزشکی است که به درمان های تهاجمی و جراحی برای درمان بیماری های مغز و اعصاب فعالیت دارد. بیماری هایی مانند دیسک های گردن و کمر، هیدروسفال، ال پی، تومور های مغزی و هیپوفیز و به طورکلی تمامی بیماری های ستون فقرات و مغز که نیازمند جراحی و اقدامات تهاجمی باشد به متخصص های مغز و اعصاب مربوط میشود.
یافتن بهترین متخصص جراح مغز و اعصاب تهران نیازمند اطلاع از مهارت و توانایی اصلی یک جراح مغز و اعصاب تهران و تاریخچه از جراحی ها و موفقیت های آنها دارد. در حوزه جراحی علاوه بر توانایی های تئوری نیاز به تجربه و حتی توانایی های ذهنی و جسمی جراح نیز مهم است. بهترین جراح های مغز و اعصاب باید توانایی انجام و مدیریت جراحی های طولانی را داشته باشد. جراحی های مغز و اعصاب معمولا جراحی هایی طولانی و حساس میباشند و صبر و استقامت فرد جراح و تیم او را میطلبد. لذا در بسیاری از موارد جراح ها و تیم های جراحی جوان در عمل های طولانی و حساس میتوانند بهتر از پزشکان قدیمی ظاهر شوند.

لیست بهترین جراح های مغز و اعصاب تهران

در این قسمت ما بر اساس نظرات مردم، مدارک علمی و تعداد جراحی های موفق به معرفی بهترین جراحان مغز و اعصاب در تهران میپردازیم. لازم به ذکر است که توانایی شاخص هر جراح و روش های اختصاصی هر جراح میتواند متفاوت باشد.

  • دکتر علی نعیم

  • دکتر امیر سعید صدیقی

  • دکتر محمد شیرانی

  • دکتر افسون صدیقی

در ادامه به معرفی بهترین نتایج و شاخص ترین روش های جراحی و توانایی های بهترین جراح های مغز و اعصاب تهران میپردازیم.

دکتر علی نعیم یک از بهترین جراح های مغز و اعصاب تهران

دکتر علی نعیم از بهترین پزشک های جراح مغز و اعصاب تهران

علی نعیم یکی از پزشکان توانمند کشور هستند و از اساتید جراحی مغز و اعصاب در تهران میباشند. این پزشک هم در بیمارستان های علوم پزشکی ( دولتی) هم بیمارستان های خصوصی جراحی انجام میدهند. دکتر علی نعیم یکی از بهترین جراح های مغز و اعصاب کشور در زمینه جراحی ستون فقرات و تنگی کانال است. جراحی های اصلاح دیسک کمر و تنگی های کانال نخاعی یکی از اصلی ترین مهارت های دکتر نعیم به شمار میرود. دکتر نعیم یکی از بهترین پزشکان جراح مغز و اعصاب تهران جهت جراحی های ستون فقرات است.

آدرس مطب :تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، واحد۳
آدرس بیمارستان محل کار: تهران: تهران، ضلع شمالی اتوبان همت، روبروی پارک جوانمردان بیمارستان نیکان غرب
شماره تماس ( بیمارستان):02147564756 و 02147564000

امیر سعید صدیقی از بهترین جراحان مغز و اعصاب تهران

دکتر امیر سعید صدیقی از بهترین پزشک های جراح مغز و اعصاب

دکتر امیر سعید صدیقی یکی از بهترین جراح های مغز و اعصاب کشورمان است که در تهران مشغول طبابت میباشد. توانایی شاخص ایشان جراحی عروق مغزی برای درمان آنوریسم های مغزی ، سکته مغزی و خون ریزی های مغزی است. بهترین نتایج جراحی های ایشان مربوط به جراحی های مغز است. ولی در جراحی های ستون فقرات و اصلاح دیسک نیز جراحی های بسیاری را با موفقیت انجام داده اند. دکتر سعید صدیقی از بهترین جراح های تهران است که در بیمارستان های دولتی و خصوصی مشغول طبابت بیماران میباشد. ایشان از اتند های برجسته بیمارستان شهدای تجریش هستند و تاکنون جراحان بزرگی را تربیت کرده اند. دکتر امیر سعید صدیقی به عنوان یکی از بهترین پزشک های جراح مغز و اعصاب تهران توانسته است تاکنون مقالات علمی متعددی را در سطح جهانی منتشر کند.

  • آدرس مطب:
   تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه تدین، پلاک 9، طبقه 2، واحد 7

  • تلفن:
   021-22700419
   021-22700613
   09351815854

دکتر محمد شیرانی از بهترین متخصص های جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات تهران

دکتر محمد شیرانی

دکتر محمد شیرانی از بهترین پزشکان و جراح های کشور در حوزه نوسرجری (جراحی مغز و اعصاب ) هستند. توانمندی های ایشان در زمینه جراحی ستون فقرات و اصلاح دیسک کمر از اصلی ترین موارد شهرت ایجاد در زمینه نروسرجری میباشد.

آدرس مطب:
تهران قائم مقام فراهانی – کوچه عرفان – پلاک 5 – ساختمان نیک – واحد 2
تلفن: 88708373_021

دکتر افسون صدیقی از بهترین متخصوص های کشور در جراحی های مغز و اعصاب با آندوسکوپی

دکتر افسون صدیق از بهترین جراح های مغز و اعصاب تهران

دکتر افسون صدیقی از بهترین متخصص های مغز و اعصاب کشور و تهران هستند که تجربه جراحی های مختلف مغز و اعصاب را در بیمارستان های مختلف داشته است. توانایی و تخصص اصلی ایشان جراحی تومور های قاعده مغز و تومور های هیپوفیز با استفاده از روش آندوسکوپی است. خانم دکتر صدیق تاکنون مقالات تخصصی فراوانی را در مجامع بین المللی به چاپ رسانده است. از دکتر افسون صدیق به عنوان یکی از بهترین جراح های تهران در خصوص جراحی های میکروسکوپی مغزی و نخاعی یاد میشود. دکتر افسون صدیق همچنین یک از بهترین پزشک های جراح مغز و اعصاب تهران است که به درمان تومور های مغزی و ستون فقرات با پرتودرمانی حین جراحی میپردازد.

.

.

پایان مقاله

با تشکر از گروه مطالعاتی و تحقیقاتی هیرو
ناشر: سایت بیمار سلامت

افزودن لیست پخش جدید